UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"za chwilę konfa i pis przejmą stery" - i zatopią Polskę ku uciesze "zwykłych ludzi" ciekawe na ile lat. Poprzednia konfa (targowicka), zmazała Polskę na ponad 100.Zagłosujcie Polacy na złość, na PIS i Konfę, Lata mi to już po ostatnich wyborach, najwyżej stąd wyjadę. Uczciwy pracujący Polak.