UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"za chwilę konfa i pis przejmą stery" - i zatopią Polskę ku uciesze "zwykłych ludzi" ciekawe na ile lat. Poprzednia konfa (targowicka), zmazała Polskę na ponad 100.Zagłosujcie Polacy na złość, na PIS i Konfę, Lata mi to już po ostatnich wyborach, najwyżej stąd wyjadę. Uczciwy pracujący Polak.