UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"za chwilę konfa i pis przejmą stery" - i zatopią Polskę ku uciesze "zwykłych ludzi" ciekawe na ile lat. Poprzednia konfa (targowicka), zmazała Polskę na ponad 100.Zagłosujcie Polacy na złość, na PIS i Konfę, Lata mi to już po ostatnich wyborach, najwyżej stąd wyjadę. Uczciwy pracujący Polak.


Anuluj