A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nic nie zrozumiałem. Wszystko za darmo, a 450 tysięcy poszło.
@Hihot losu - Ty już dawno na dnie !
Pan Prezydent M. Missan zaczyna podążać śladami Grzegorza Nowaczyka. Tamten myślał że jak będzie w Elblągu dużo inwestycji i że jak rozkopią miasto to będzie dobrze. Z kolei M. Missan myśli że jak będzie impreza za imprezą to będzie super. Zaraz sie okaze ze entertainment czyli rozrywka to znacząca pozycja w elblaskim budzecie a nie ma chodniki i latanie dziur. Przeginanie w jakąkolwiek stronę nie jest dobre.
No chyba bez jaj, to zdecydowanie przesada ! Nie ma juz na co wydawać pieniędzy, ???
jest na kolegów z somali czy erytrei którzy przyjechali do nas na wakacje nielegalnie z niemiec bo u nich się sezon zasiłków skończył a pora na nas
Wszystko w życiu musi iść w parze! Jezeli miasto jest bogate, ma oeresoektywy inwestycyjne, miejsca pracy dla młodych, płaca godna to i można się bawić, jeżeli jednak gospodarczo zachwycająco nie jest to wydawanie kasy na zabawę jest przesadą mówiąc delikatnie
@Suweren - Suwerenie, przekrczyłeś delikatną granicę. Nie zdziw się, jak do prokuratury wpłynie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Gdybym była młodsza i zdrowsza, zrobiłabym to sama. To, co wypisujesz jest łajdackie.
Kiedy dochodzi do kontroli komentarzy, wypowiedzi lub konsekwencji za konstruktywną krytykę to rozpoczyna się proces zniewolenia społeczeństwa! Mieszkańcy mają prawo do oceny działań na rzecz ich miast czy innych społeczności, nie zawsze będą to falszywe umizgi i kadzenie i komplementy, ale sprawy niepopularne, które mieszkańcom po prostu się nie podobają
@starsza pani - Czy starsza pani również reaguje jak w niewybredny sposób piszą o Nawrockim, Dudzie, Kaczyńskim czy innych s PISu? Jakoś nie zauważyłem.
Pracy nie ma dla tych co nie chcą pracować, dla podobnych do Ferdka Kiepskiego. Przeciętny pracujący potrzebuje też się rozerwać, dają wiele takie imprezy. Nie tylko kiełbacha, wóda i sen.