UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

polecam mniej arogancji i cwaniactwa dla młodych elblążan poszukujących godnej pracy, ci co cwaniakowali jakoś marnie kończą swoją karierę


Anuluj