UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
polecam mniej arogancji i cwaniactwa dla młodych elblążan poszukujących godnej pracy, ci co cwaniakowali jakoś marnie kończą swoją karierę
polecam mniej arogancji i cwaniactwa dla młodych elblążan poszukujących godnej pracy, ci co cwaniakowali jakoś marnie kończą swoją karierę