Wybrany wątek opinii

Dwie godziny zabawy za 450 tys... - to żeśmy się najedli do syta...
(2025.07.16)
250tysiecy za 2h w Tv w primetime... Toc to mega reklama.... Do tego kilka wejść w ciągu dnia na antenie kilkanascie reklam w internecie i w TVP1 i TVP2 w ciągu tygodnia. 450tys to jak za darmo. Szkoda że województwo nic od siebie nie dało.
Ministrant (2025.07.16)
Powrót do komentarzy