Wybrany wątek opinii
i co z tego i tak nic się nie poprawi dla przecietnego kowalkisego w elblagu poodczas pracy i dlatego nie bedzie lepiej w elblagu bo nie ma pracy a koncerty nic nei dadza
Do moderacji
Odpowiedz
23
23
Pracy nie ma dla tych co nie chcą pracować, dla podobnych do Ferdka Kiepskiego. Przeciętny pracujący potrzebuje też się rozerwać, dają wiele takie imprezy. Nie tylko kiełbacha, wóda i sen.
Do moderacji
Odpowiedz
13
12
polecam mniej arogancji i cwaniactwa dla młodych elblążan poszukujących godnej pracy, ci co cwaniakowali jakoś marnie kończą swoją karierę
Do moderacji
Odpowiedz
3
3