UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto wpakowało w tv w likwidacji 450 tys - ile miasto na tym zarobi? Każdy normalny człowiek inwestując takie pieniądze oczekuje 100% zysku albo chociaż połowę tego.... a tu co tv pieniądze już ma a my co z tego mamy.450tys to nie są małe pieniądze proszę Państwa.