UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem bezpartyjny gdzieś mam jednych i drugich ale Brawo prezydent i tak za mało więcej takich imprez dla nas Elblążan niema co żałować najlepiej nic nie robić i spokojnie w domu umrzeć.
Jestem bezpartyjny gdzieś mam jednych i drugich ale Brawo prezydent i tak za mało więcej takich imprez dla nas Elblążan niema co żałować najlepiej nic nie robić i spokojnie w domu umrzeć.