UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem bezpartyjny gdzieś mam jednych i drugich ale Brawo prezydent i tak za mało więcej takich imprez dla nas Elblążan niema co żałować najlepiej nic nie robić i spokojnie w domu umrzeć.


Anuluj