A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kto przegraliście??? My Polacy wszyscy przegraliśmy. Obywatele przegrali. Ja zagorzały wyborca PiSu ubolewam nad tym że Nawrocki nie chce przeliczenia głosów a sam mówił że w nocy i tak wygra. Ja nie chcę takich wyników tylko prawdy. Mój głos jest nieważny jeśli są takie a nie inne wypaczone wyniki.
Wsystko dobrze, naród wybrął dobrze, Wygrał Nawrocki i tak bedzie. Nie ma czasu na jakies nieczuciwe liczenie. teraz nikt nie uwierzy. Nawrocki bedzie prezydentem i słusznie! naród tak wybrał. a teraz pilnowac granic przed niemieckimi imigrantami
chyba przed tobą!!!!!
Czekam ciagle zielone oczy Zenka !
A tobie rozum dawno odebrało, hyyyyy, yhmmmm, yyyyy.
Generalnie żniwa kończą się w sierpniu i wtedy mamy "nowiutką" mąkę na chleb, więc to nasze Święto Chleba to takie dożynki. A więc to wówczas mamy świeże wypieki pieczywa z tej mąki, czyli i naszego chleba powszedniego. A wiosną to pieczywo jest jeszcze ze "starej mąki" stąd trudno w takim czasie świętować z nowym chlebem. Dlatego wybór dni "Święta chleba" jest właściwy, a wiosną to możemy po prostu obchodzić "Święto Wiosny".
Władze miasta, nie wstyd Wam szukać organizatora na 6 tygodni przed imprezą. Siedzicie i w stołki pierdzicie i ciągle wam mało a takiej imprezy sami nie możecie zrobić
Litewski ciemny chleb jest wyśmienity i do tego ich słoninka wędzona, palce lizać. Zawsze kupuje u nich, nawet mrożę sobie, pychota. Szkoda, że pojawiają się tylko na dniach chleba, czy jarmarkach świątecznych..
W punkt ! Jestem za ! Pozdrawiam.
Specjal był głównym sponsorem więc to chyba jasne, a okolicznych lokalach można było kupić wszystko, także można skończyć marudzić.