31
04.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kto przegraliście??? My Polacy wszyscy przegraliśmy. Obywatele przegrali. Ja zagorzały wyborca PiSu ubolewam nad tym że Nawrocki nie chce przeliczenia głosów a sam mówił że w nocy i tak wygra. Ja nie chcę takich wyników tylko prawdy. Mój głos jest nieważny jeśli są takie a nie inne wypaczone wyniki.
(2025.07.04)
Wsystko dobrze, naród wybrął dobrze, Wygrał Nawrocki i tak bedzie. Nie ma czasu na jakies nieczuciwe liczenie. teraz nikt nie uwierzy. Nawrocki bedzie prezydentem i słusznie! naród tak wybrał. a teraz pilnowac granic przed niemieckimi imigrantami
(2025.07.04)
chyba przed tobą!!!!!
(2025.07.04)
Czekam ciagle zielone oczy Zenka !
(2025.07.04)

info

2  
  4
A tobie rozum dawno odebrało, hyyyyy, yhmmmm, yyyyy.
(2025.07.04)
Generalnie żniwa kończą się w sierpniu i wtedy mamy "nowiutką" mąkę na chleb, więc to nasze Święto Chleba to takie dożynki. A więc to wówczas mamy świeże wypieki pieczywa z tej mąki, czyli i naszego chleba powszedniego. A wiosną to pieczywo jest jeszcze ze "starej mąki" stąd trudno w takim czasie świętować z nowym chlebem. Dlatego wybór dni "Święta chleba" jest właściwy, a wiosną to możemy po prostu obchodzić "Święto Wiosny".
Gienek żeniec (2025.07.04)

info

6  
  0
Władze miasta, nie wstyd Wam szukać organizatora na 6 tygodni przed imprezą. Siedzicie i w stołki pierdzicie i ciągle wam mało a takiej imprezy sami nie możecie zrobić
Piotr32 (2025.07.04)

info

6  
  3
Litewski ciemny chleb jest wyśmienity i do tego ich słoninka wędzona, palce lizać. Zawsze kupuje u nich, nawet mrożę sobie, pychota. Szkoda, że pojawiają się tylko na dniach chleba, czy jarmarkach świątecznych..
Kiki58 (2025.07.04)
W punkt ! Jestem za ! Pozdrawiam.
Vuccccc (2025.07.04)
Specjal był głównym sponsorem więc to chyba jasne, a okolicznych lokalach można było kupić wszystko, także można skończyć marudzić.
Jan9898 (2025.07.04)