Wybrany wątek opinii
Polecam władzom Miasta na muzyczną część Dni ściągnąć Czerwone Gitary, Skaldów lub Breakout Old. By zabawę i radość mieli też elbląscy seniorzy.
Do moderacji
Odpowiedz
21
6
W punkt ! Jestem za ! Pozdrawiam.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0