Wybrany wątek opinii

Polecam władzom Miasta na muzyczną część Dni ściągnąć Czerwone Gitary, Skaldów lub Breakout Old. By zabawę i radość mieli też elbląscy seniorzy.
(2025.07.04)
W punkt ! Jestem za ! Pozdrawiam.
Vuccccc (2025.07.04)
Powrót do komentarzy