Wybrany wątek opinii
Dlaczego na dniach elblaga piwo sprzedawać mogli tylko sąsiedzi. Kto się tak poniżył i do tego dopuścił. Przez to oferta była mniej ciekawa i mniej urozmaicona. Chciałbym się napić innego piw niż tych szczochow tzw specjala
Do moderacji
Odpowiedz
16
17
Pije i śmieci każdego dnia, jeszcze ci mało ?
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Specjal był głównym sponsorem więc to chyba jasne, a okolicznych lokalach można było kupić wszystko, także można skończyć marudzić.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Przypomne, że od wielu lat Sasiedzi odpowiadaja za pełna organizacje strefy handlowej i gastronomicznej, wraz ze strefa dziecieca i Lunaparkiem.
Zamiast marudzic wystarczy docenic, że elblaska firma aktywnie wlacza sie w organizację tak ważnego wydarzenia jak Dni Elblaga.
Może dla wielu byloby lepiej, aby ktos z zewnatrz to robil i boli ten fakt, ale fakt jest taki, ze w tym roku cale Dni Elblaga to sukces frekwencyjny i wizualny.
Z roku na rok ilosć wieksza ilpsc wystawcow swiadczy o cieżkiej pracy przy organizacji i zainteresowaniu wystawców.
Lepiej doceniac, nie narzekać, a na pewno bedzie jeszcze lepiej.
Specjal jest sponsorem tytularnym, wiec jasne jest to, że w Elblagu powinno byc lane piwo z tego regionu.
Ciezka praca daje zawsze efekt dlatego kibicuje zarowno chlopakom jak i miastu, aby wiecej takich wydarzeń mialo mieisce w Elblagu
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
To były dni Elbląga a nie święto piwa. Na starówce są 3 Żabki trzeba było korzystać jeśli jesteś takim koneserem; -)
Do moderacji
Odpowiedz
2
0