Wybrany wątek opinii

Dlaczego na dniach elblaga piwo sprzedawać mogli tylko sąsiedzi. Kto się tak poniżył i do tego dopuścił. Przez to oferta była mniej ciekawa i mniej urozmaicona. Chciałbym się napić innego piw niż tych szczochow tzw specjala
(2025.07.04)
Pije i śmieci każdego dnia, jeszcze ci mało ?
(2025.07.04)
Specjal był głównym sponsorem więc to chyba jasne, a okolicznych lokalach można było kupić wszystko, także można skończyć marudzić.
Jan9898 (2025.07.04)
Przypomne, że od wielu lat Sasiedzi odpowiadaja za pełna organizacje strefy handlowej i gastronomicznej, wraz ze strefa dziecieca i Lunaparkiem. Zamiast marudzic wystarczy docenic, że elblaska firma aktywnie wlacza sie w organizację tak ważnego wydarzenia jak Dni Elblaga. Może dla wielu byloby lepiej, aby ktos z zewnatrz to robil i boli ten fakt, ale fakt jest taki, ze w tym roku cale Dni Elblaga to sukces frekwencyjny i wizualny. Z roku na rok ilosć wieksza ilpsc wystawcow swiadczy o cieżkiej pracy przy organizacji i zainteresowaniu wystawców. Lepiej doceniac, nie narzekać, a na pewno bedzie jeszcze lepiej. Specjal jest sponsorem tytularnym, wiec jasne jest to, że w Elblagu powinno byc lane piwo z tego regionu. Ciezka praca daje zawsze efekt dlatego kibicuje zarowno chlopakom jak i miastu, aby wiecej takich wydarzeń mialo mieisce w Elblagu
Ek_kojoto (2025.07.05)
To były dni Elbląga a nie święto piwa. Na starówce są 3 Żabki trzeba było korzystać jeśli jesteś takim koneserem; -)
Real (2025.07.05)
Powrót do komentarzy