A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Większość tego typu imprez planuje się z wyorzedzeniem toteż organizatorzy nie szukają wedelk i okazji dwa mce przed … czy znowu bedxue ciagle jedba i ta sama firma ?
Przypomne, że od wielu lat Sasiedzi odpowiadaja za pełna organizacje strefy handlowej i gastronomicznej, wraz ze strefa dziecieca i Lunaparkiem.
Zamiast marudzic wystarczy docenic, że elblaska firma aktywnie wlacza sie w organizację tak ważnego wydarzenia jak Dni Elblaga.
Może dla wielu byloby lepiej, aby ktos z zewnatrz to robil i boli ten fakt, ale fakt jest taki, ze w tym roku cale Dni Elblaga to sukces frekwencyjny i wizualny.
Z roku na rok ilosć wieksza ilpsc wystawcow swiadczy o cieżkiej pracy przy organizacji i zainteresowaniu wystawców.
Lepiej doceniac, nie narzekać, a na pewno bedzie jeszcze lepiej.
Specjal jest sponsorem tytularnym, wiec jasne jest to, że w Elblagu powinno byc lane piwo z tego regionu.
Ciezka praca daje zawsze efekt dlatego kibicuje zarowno chlopakom jak i miastu, aby wiecej takich wydarzeń mialo mieisce w Elblagu
Ale połowa narodu zagłosowała inaczej. Tzw. patrioci głosując na Karola Nawrockiego nie mieli na uwadze dobra i prestiżu Polski.
To były dni Elbląga a nie święto piwa. Na starówce są 3 Żabki trzeba było korzystać jeśli jesteś takim koneserem; -)
@Inc - A o co właściwie chodzi? Jesteś cudzoziemcem czy za dużo procentów? A może do szkoły podstawowej było pod górkę.
Jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała żeś the bill
Polski chleb zawsze najlepszy. Jeżeli komuś nie smakuje Polski a darzy miłością niemiecki to do Niemiec.
Święto Chleba, lato z radiem wszystko pięknie tylko w cieniu sypiącego się moralnie państwa, zdrady, brak lojalności, upadek tylko się bawić I cieszyć
dzyndzałki warmińskie z hreczką i skrzeczkam. Wszędzie żrą