Wybrany wątek opinii

Tęsknię za Litewskim ciemnym chlebem, wyśmienity.
(2025.07.04)
Kaczyński i Bąkiewicz tylko Polski chleb je... Skutki jakie są każdy widzi.
(2025.07.04)
Litewski ciemny chleb jest wyśmienity i do tego ich słoninka wędzona, palce lizać. Zawsze kupuje u nich, nawet mrożę sobie, pychota. Szkoda, że pojawiają się tylko na dniach chleba, czy jarmarkach świątecznych..
Kiki58 (2025.07.04)
Polski chleb zawsze najlepszy. Jeżeli komuś nie smakuje Polski a darzy miłością niemiecki to do Niemiec.
(2025.07.05)
Powrót do komentarzy