Wybrany wątek opinii
Tęsknię za Litewskim ciemnym chlebem, wyśmienity.
Do moderacji
Odpowiedz
10
5
Kaczyński i Bąkiewicz tylko Polski chleb je... Skutki jakie są każdy widzi.
Do moderacji
Odpowiedz
9
26
Litewski ciemny chleb jest wyśmienity i do tego ich słoninka wędzona, palce lizać. Zawsze kupuje u nich, nawet mrożę sobie, pychota. Szkoda, że pojawiają się tylko na dniach chleba, czy jarmarkach świątecznych..
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Polski chleb zawsze najlepszy. Jeżeli komuś nie smakuje Polski a darzy miłością niemiecki to do Niemiec.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3