Wybrany wątek opinii
Wsystko dobrze, naród wybrął dobrze, Wygrał Nawrocki i tak bedzie. Nie ma czasu na jakies nieczuciwe liczenie. teraz nikt nie uwierzy. Nawrocki bedzie prezydentem i słusznie! naród tak wybrał. a teraz pilnowac granic przed niemieckimi imigrantami
Do moderacji
Odpowiedz
16
18
chyba przed tobą!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Ale połowa narodu zagłosowała inaczej. Tzw. patrioci głosując na Karola Nawrockiego nie mieli na uwadze dobra i prestiżu Polski.
Do moderacji
Odpowiedz
5
7