Wybrany wątek opinii
nie, bedzie za to piekarczyk teczowy w telekomunikacyjnym waflu w dwugodzinnej promocji prezydentowej hahaha haha przegraliscei!
Do moderacji
Odpowiedz
11
14
Jak bardzo jesteś tęczowy, bardziej od szefa?
Do moderacji
Odpowiedz
2
8
Kto przegraliście??? My Polacy wszyscy przegraliśmy. Obywatele przegrali. Ja zagorzały wyborca PiSu ubolewam nad tym że Nawrocki nie chce przeliczenia głosów a sam mówił że w nocy i tak wygra. Ja nie chcę takich wyników tylko prawdy. Mój głos jest nieważny jeśli są takie a nie inne wypaczone wyniki.
Do moderacji
Odpowiedz
12
14
A tobie rozum dawno odebrało, hyyyyy, yhmmmm, yyyyy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała żeś the bill
Do moderacji
Odpowiedz
1
1