Wybrany wątek opinii

nie, bedzie za to piekarczyk teczowy w telekomunikacyjnym waflu w dwugodzinnej promocji prezydentowej hahaha haha przegraliscei!
(2025.07.04)
Jak bardzo jesteś tęczowy, bardziej od szefa?
(2025.07.04)
Kto przegraliście??? My Polacy wszyscy przegraliśmy. Obywatele przegrali. Ja zagorzały wyborca PiSu ubolewam nad tym że Nawrocki nie chce przeliczenia głosów a sam mówił że w nocy i tak wygra. Ja nie chcę takich wyników tylko prawdy. Mój głos jest nieważny jeśli są takie a nie inne wypaczone wyniki.
(2025.07.04)
A tobie rozum dawno odebrało, hyyyyy, yhmmmm, yyyyy.
(2025.07.04)
Jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała żeś the bill
(2025.07.05)
Powrót do komentarzy