UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wsystko dobrze, naród wybrął dobrze, Wygrał Nawrocki i tak bedzie. Nie ma czasu na jakies nieczuciwe liczenie. teraz nikt nie uwierzy. Nawrocki bedzie prezydentem i słusznie! naród tak wybrał. a teraz pilnowac granic przed niemieckimi imigrantami