UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wsystko dobrze, naród wybrął dobrze, Wygrał Nawrocki i tak bedzie. Nie ma czasu na jakies nieczuciwe liczenie. teraz nikt nie uwierzy. Nawrocki bedzie prezydentem i słusznie! naród tak wybrał. a teraz pilnowac granic przed niemieckimi imigrantami


Anuluj