UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto przegraliście??? My Polacy wszyscy przegraliśmy. Obywatele przegrali. Ja zagorzały wyborca PiSu ubolewam nad tym że Nawrocki nie chce przeliczenia głosów a sam mówił że w nocy i tak wygra. Ja nie chcę takich wyników tylko prawdy. Mój głos jest nieważny jeśli są takie a nie inne wypaczone wyniki.


Anuluj