26
08.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Szkoda bazantarni. Jedyne miejsce odpoczynku Elblazan. Chory pomysł z tą obwodnica. Trzeba dbać o naturalne środowisko. Prezydent który zgodzi się na taką głupotę wraz z radnymi zasłyną z niechlubnej historii Elbląga. Chronmy nasze dobro naturalne. Dosc betonu i hałasu w mieście.
(2025.05.09)

info

5  
  2
Do momentu wybudowania II części Obwodnicy Wschodniej proponowałbym wyłączenie świateł na skrzyżowaniu Bema z Saperów i Czołgistów, a właściwej instytucji zlecił zbadanie możliwości wykonania ronda na skrzyżowaniu Bema / Saperów. Termin projektu do 30.06.2025.
(2025.05.09)

info

3  
  0
Po tych kombinacjach z ulica Podchorążych, obecnie Pułku, najbardziej z tego wszystkiego ucierpi ulica Saperów. Bema odciążą ale Saperów, będziecie tam mieszkancy, mieli armagedon. Zawsze nieruchomości przy tej ulicy byly w dobrej cenie, teraz to się zmieni, na minus. Kto bedzie tam chodzil na spacery.
(2025.05.09)

info

0  
  3
Skoro nie ma nawet chętnych na wykonanie dokumentacji, a trasa bardziej niż dyskusyjna to wstrzymajmy temat Obwodnicy jak zrobił to PiS 10 lat temu rękami Prezydenta Wilka i wyłączmy sygnalizację świetlną na Bema /Saperów i Bema /Czołgistów, a jak komuś nie pasuje to niech pisze do Ruchu Nowy Elbląg..
(2025.05.10)

info

3  
  0
@Departament Uśmiechu ...? - Śliwka uspokój się
(2025.05.11)
Nikt na tej wsi nie chce budować dróg ani mostów. Może za 20 lat doczekamy się wybudowania dróg i prawdziwej komunikacji. O ile połowa młodych nie ucieknie z tej zapyziałej wsi. Ważne, że wydali pieniądze na tężnie w parku, gdzie nikt tam nie siedzi. Ciekawe ile kosztowały te tężnie i kto zgarną pieniądze za pomysł beznadziejny. A nasze drogi to żenada tak jak komunikacja.
małolat (2025.05.14)

info

2  
  0