UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skoro nie ma nawet chętnych na wykonanie dokumentacji, a trasa bardziej niż dyskusyjna to wstrzymajmy temat Obwodnicy jak zrobił to PiS 10 lat temu rękami Prezydenta Wilka i wyłączmy sygnalizację świetlną na Bema /Saperów i Bema /Czołgistów, a jak komuś nie pasuje to niech pisze do Ruchu Nowy Elbląg..