UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Skoro nie ma nawet chętnych na wykonanie dokumentacji, a trasa bardziej niż dyskusyjna to wstrzymajmy temat Obwodnicy jak zrobił to PiS 10 lat temu rękami Prezydenta Wilka i wyłączmy sygnalizację świetlną na Bema /Saperów i Bema /Czołgistów, a jak komuś nie pasuje to niech pisze do Ruchu Nowy Elbląg..