UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nikt na tej wsi nie chce budować dróg ani mostów. Może za 20 lat doczekamy się wybudowania dróg i prawdziwej komunikacji. O ile połowa młodych nie ucieknie z tej zapyziałej wsi. Ważne, że wydali pieniądze na tężnie w parku, gdzie nikt tam nie siedzi. Ciekawe ile kosztowały te tężnie i kto zgarną pieniądze za pomysł beznadziejny. A nasze drogi to żenada tak jak komunikacja.
małolat