UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do momentu wybudowania II części Obwodnicy Wschodniej proponowałbym wyłączenie świateł na skrzyżowaniu Bema z Saperów i Czołgistów, a właściwej instytucji zlecił zbadanie możliwości wykonania ronda na skrzyżowaniu Bema / Saperów. Termin projektu do 30.06.2025.


Anuluj