26
08.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Lolka - A za kogoj ten las w ostatnim czasie był poddany wycince, no przez kogoj? A Wschodnia tak czy tak będzie i na nic nie zdają się te głosy na nie / 3124 głosy / - tylko czy są to głosy wyłącznie elblążan?
kij (2025.05.07)
Współczuję mieszkańcom nowego osiedla przy Dębicy. Masakra komunikacyjna i armagedon w tym rejonie. Pan Missan nie dał jednak rady.
(2025.05.07)

info

7  
  10
Dużo szumu malo treści, jak we wszystkim
(2025.05.07)

info

8  
  0
Most Wyszyńskiego jest sam w sobie problemem bo kiedyś się skończy. Mostek UE to mniejszy problem bo i tak blokuje je skutecznie przepustowość ronda i umysłów kierujących.
(2025.05.07)
Może poza obszarem działeczki jakieś pokupowane :-(
Nosek (2025.05.07)
Bloki, bloki, bloki. Chyba niedługo wiadukty pobudują od bloku do bloku nad tym zastojem inwestycyjny miasta aby szybko do 7-ki. Elbląg stoi w organizacji ruchu od czasu mojego tu przyjazdu w 1992.
Nosek (2025.05.07)
A tak na marginesie, to wewnętrzny ruch w mieście, w godzinach szczytu nie tylko tranzyt generuje generuje ale brak poważnej komunikacji komunikacji publicznej. Gdyby SKM w Trójmieście i tramwaje kursowały, jak w Elblągu t. zn co pół godziny i gorzej to byłoby niewyobrażalne. Organizatorzy komunikacji twierdzą, ze nie ma pasażerów, a My.... że nie ma na co liczyć, bo na klienta trzeba sobie zasłużyć. W takim stanie lepiej kupić samochód lub hulajnogę. Tak też każdego dnia 4-10 tys ludzi jeździ w pojedynkę samochodami.
Nosek (2025.05.07)
Gdyby komuchy wiedzieli jak rządzić to by komuna nie upadła, przyszła transformacja, komuchy wiedzą jak wygrać wybory, ale rządzą tak jak to już było, czyli dać I'm w swoje ręce Sahare, to po roku piachu zabraknie.
No tak. (2025.05.08)

info

3  
  2
Ta budowa naprawdę zagraża bażantarni i zwierzętom które tu w okolicy łęczyckiej i Chrobrego bytują. Codziennie nad ranem na łęczyckiej za blokiem 19c w zagajniku widać sarny i czasem nawet łoś przychodzi nad ranem żerować w ty zagajniku, często tam śpią sarny również, zaraz za blokiem, to ich miejsce i dom od kiedy pamiętam a żyje tu 40 lat w okolicy leczyckiej, budując ta drogę uniemożliwić im bezpiecznie poruszanie się między zagajnikami w okolicy Chrobrego gdzie też sarny zyja i śpią na Chrobrego górce przecież co noc.
(2025.05.08)

info

7  
  2
Zwierzęta przychodziły i będą przychodzić do miasta czy to sarny, koziołki czy dziki, obwodnica tego nie zmieni, Urząd budując obwodnice będzie chciał zapewnić im bezpieczeństwo. Skoro nie można budować bo zwierzęta to Krynica Morska nie powinna postawić żadnego nowego budynku ani apartamentu, bo dziki. A chętnych przybywa do budowania i do kupowania nieruchomości nie wypominając o pierwszej lini brzegowej.
Oo.oooo (2025.05.08)

info

4  
  2