UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nikt na tej wsi nie chce budować dróg ani mostów. Może za 20 lat doczekamy się wybudowania dróg i prawdziwej komunikacji. O ile połowa młodych nie ucieknie z tej zapyziałej wsi. Ważne, że wydali pieniądze na tężnie w parku, gdzie nikt tam nie siedzi. Ciekawe ile kosztowały te tężnie i kto zgarną pieniądze za pomysł beznadziejny. A nasze drogi to żenada tak jak komunikacja.

małolat