UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do momentu wybudowania II części Obwodnicy Wschodniej proponowałbym wyłączenie świateł na skrzyżowaniu Bema z Saperów i Czołgistów, a właściwej instytucji zlecił zbadanie możliwości wykonania ronda na skrzyżowaniu Bema / Saperów. Termin projektu do 30.06.2025.