UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do momentu wybudowania II części Obwodnicy Wschodniej proponowałbym wyłączenie świateł na skrzyżowaniu Bema z Saperów i Czołgistów, a właściwej instytucji zlecił zbadanie możliwości wykonania ronda na skrzyżowaniu Bema / Saperów. Termin projektu do 30.06.2025.