UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda bazantarni. Jedyne miejsce odpoczynku Elblazan. Chory pomysł z tą obwodnica. Trzeba dbać o naturalne środowisko. Prezydent który zgodzi się na taką głupotę wraz z radnymi zasłyną z niechlubnej historii Elbląga. Chronmy nasze dobro naturalne. Dosc betonu i hałasu w mieście.