UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po tych kombinacjach z ulica Podchorążych, obecnie Pułku, najbardziej z tego wszystkiego ucierpi ulica Saperów. Bema odciążą ale Saperów, będziecie tam mieszkancy, mieli armagedon. Zawsze nieruchomości przy tej ulicy byly w dobrej cenie, teraz to się zmieni, na minus. Kto bedzie tam chodzil na spacery.


Anuluj