UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro nie ma nawet chętnych na wykonanie dokumentacji, a trasa bardziej niż dyskusyjna to wstrzymajmy temat Obwodnicy jak zrobił to PiS 10 lat temu rękami Prezydenta Wilka i wyłączmy sygnalizację świetlną na Bema /Saperów i Bema /Czołgistów, a jak komuś nie pasuje to niech pisze do Ruchu Nowy Elbląg..


Anuluj