UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda bazantarni. Jedyne miejsce odpoczynku Elblazan. Chory pomysł z tą obwodnica. Trzeba dbać o naturalne środowisko. Prezydent który zgodzi się na taką głupotę wraz z radnymi zasłyną z niechlubnej historii Elbląga. Chronmy nasze dobro naturalne. Dosc betonu i hałasu w mieście.