UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda bazantarni. Jedyne miejsce odpoczynku Elblazan. Chory pomysł z tą obwodnica. Trzeba dbać o naturalne środowisko. Prezydent który zgodzi się na taką głupotę wraz z radnymi zasłyną z niechlubnej historii Elbląga. Chronmy nasze dobro naturalne. Dosc betonu i hałasu w mieście.


Anuluj