UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po tych kombinacjach z ulica Podchorążych, obecnie Pułku, najbardziej z tego wszystkiego ucierpi ulica Saperów. Bema odciążą ale Saperów, będziecie tam mieszkancy, mieli armagedon. Zawsze nieruchomości przy tej ulicy byly w dobrej cenie, teraz to się zmieni, na minus. Kto bedzie tam chodzil na spacery.