A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
sarkazm z ciebie bije, akurat tam więcej bloków mieszkalnych jest, ot co
@Bogacz z Nowogrodzkiej - jakżeś taki bogacz to czemu nie latasz dronem? tylko jakoś tego audi tam nie widać?
I tak biedni elblążanie moga sie cieszyć z ulicy na bogatej dzielnicy. Też fajnie.
Tam trzeba było basen wybudować, a nie osiedle
Basen już jest zniszczony jak wiemy. Kolejny niepotrzebny.
Jedynie słuszna decyzja, podobnie jak ta związana z ulicą dojazdową do fabryki mebli przy Mazurskiej. Są inwestycje słuszne i słuszniejsze, a elektorat niech nie pyszczy bo już zagłosował.
Z głupim nie mam o dyskutować. Osiedle bardzo duże, brak chodnika a mnóstwo dzieci porusza się do komunikacji miejskiej i do szkół. Bardzo potrzebna inwestycja dla bezpieczeństwa dość sporej grupy Elblążan.
@Bieland - Osiedle ''bardzo duże '' to pojecie względne. Mam wrazenie, że mieszkam na większym, istniejacym od ok 40 lat gdzie ulica przecina ulicę i brak tam chodnika i na przejściu i w dalszym jej ciagu. Tu też mieszkaja dzieci i poruszaja sie wte i wewte. Więc grzeczniej troche bo spora grupa elblążan zmaga się z problemem od czasów gdy na Bielanach biegały jeszcze stada zajęcy. Doceń fakt, że tramwaj nie przejeżdża ci pod parapetem.
@Bieland - To jedz na Dąbrowe tam Dzieci jest tez dużo i chodzą poboczem na ruchliwej drodze to jest nievezpieczenstwo.