25
30.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ojoj mamy ci współczuć? xDD Jak mi przykro
(2025.05.04)
Jak zwykle są ważni i mniej ważni. Dla jednych jest fundusz z Funduszu, a dla drugich brnięcie w błocie. ! Pozdrawiam dyrekcję Zarządu Dróg O co chodzi? Jak zwykle o WASZKIEWICZA piękna w kasztanach, ale droga z XIX wieku
Zirytowana (2025.05.07)

info

1  
  3
Oczywiście o Iwaszkiewicza chodzi
(2025.05.07)

info

2  
  1
Jeszcze tylko proszę o zmianę nawierzchni na ulicy Suwalskiej, na całej jej długości. Tylko tyle. Kostka brukowa pamięta jeszcze czasy lat trzydziestych ubiegłego stulecia.
BlackJack (2025.05.11)

info

1  
  1
a kiedy tramwaj na Bielany?
dwadcAWDCAW (2025.05.13)

info

2  
  0