A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ojoj mamy ci współczuć? xDD Jak mi przykro
Jak zwykle są ważni i mniej ważni. Dla jednych jest fundusz z Funduszu, a dla drugich brnięcie w błocie. ! Pozdrawiam dyrekcję Zarządu Dróg O co chodzi? Jak zwykle o WASZKIEWICZA piękna w kasztanach, ale droga z XIX wieku
Oczywiście o Iwaszkiewicza chodzi
Jeszcze tylko proszę o zmianę nawierzchni na ulicy Suwalskiej, na całej jej długości. Tylko tyle. Kostka brukowa pamięta jeszcze czasy lat trzydziestych ubiegłego stulecia.
a kiedy tramwaj na Bielany?