Wybrany wątek opinii

To najważniejsze inwestycja miejska. Czy wiadomo w jakim trybie doszło do podjęcia decyzji o tej inwestycji? Przecież tam byly płyty betonowe, o których masa ulic może tylko pomarzyc.
(2025.04.30)
To sobie weź te płyty i jeździj po nich :)
(2025.04.30)
człowieku jak nie wiesz to nie zabieraj głosu, bo to tylko świadczy o tobie
(2025.04.30)
Z głupim nie mam o dyskutować. Osiedle bardzo duże, brak chodnika a mnóstwo dzieci porusza się do komunikacji miejskiej i do szkół. Bardzo potrzebna inwestycja dla bezpieczeństwa dość sporej grupy Elblążan.
Bieland (2025.05.02)
@Bieland - Osiedle ''bardzo duże '' to pojecie względne. Mam wrazenie, że mieszkam na większym, istniejacym od ok 40 lat gdzie ulica przecina ulicę i brak tam chodnika i na przejściu i w dalszym jej ciagu. Tu też mieszkaja dzieci i poruszaja sie wte i wewte. Więc grzeczniej troche bo spora grupa elblążan zmaga się z problemem od czasów gdy na Bielanach biegały jeszcze stada zajęcy. Doceń fakt, że tramwaj nie przejeżdża ci pod parapetem.
(2025.05.02)
@Bieland - To jedz na Dąbrowe tam Dzieci jest tez dużo i chodzą poboczem na ruchliwej drodze to jest nievezpieczenstwo.
(2025.05.03)
Ojoj mamy ci współczuć? xDD Jak mi przykro
(2025.05.04)
Powrót do komentarzy