UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Bieland - To jedz na Dąbrowe tam Dzieci jest tez dużo i chodzą poboczem na ruchliwej drodze to jest nievezpieczenstwo.


Anuluj