UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Bieland - To jedz na Dąbrowe tam Dzieci jest tez dużo i chodzą poboczem na ruchliwej drodze to jest nievezpieczenstwo.
@Bieland - To jedz na Dąbrowe tam Dzieci jest tez dużo i chodzą poboczem na ruchliwej drodze to jest nievezpieczenstwo.