UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedynie słuszna decyzja, podobnie jak ta związana z ulicą dojazdową do fabryki mebli przy Mazurskiej. Są inwestycje słuszne i słuszniejsze, a elektorat niech nie pyszczy bo już zagłosował.


Anuluj