UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Bieland - Osiedle ''bardzo duże '' to pojecie względne. Mam wrazenie, że mieszkam na większym, istniejacym od ok 40 lat gdzie ulica przecina ulicę i brak tam chodnika i na przejściu i w dalszym jej ciagu. Tu też mieszkaja dzieci i poruszaja sie wte i wewte. Więc grzeczniej troche bo spora grupa elblążan zmaga się z problemem od czasów gdy na Bielanach biegały jeszcze stada zajęcy. Doceń fakt, że tramwaj nie przejeżdża ci pod parapetem.