UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z głupim nie mam o dyskutować. Osiedle bardzo duże, brak chodnika a mnóstwo dzieci porusza się do komunikacji miejskiej i do szkół. Bardzo potrzebna inwestycja dla bezpieczeństwa dość sporej grupy Elblążan.
Bieland