UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z głupim nie mam o dyskutować. Osiedle bardzo duże, brak chodnika a mnóstwo dzieci porusza się do komunikacji miejskiej i do szkół. Bardzo potrzebna inwestycja dla bezpieczeństwa dość sporej grupy Elblążan.

Bieland

Anuluj