Wybrany wątek opinii
Mamy piękne nieruchomości przy tej ulicy tylko drogi porządnej nam brakowało. Dziękujemy Panie Prezydencie.
Do moderacji
Odpowiedz
14
9
sarkazm z ciebie bije, akurat tam więcej bloków mieszkalnych jest, ot co
Do moderacji
Odpowiedz
3
0