Wybrany wątek opinii

Mamy piękne nieruchomości przy tej ulicy tylko drogi porządnej nam brakowało. Dziękujemy Panie Prezydencie.
(2025.04.30)
sarkazm z ciebie bije, akurat tam więcej bloków mieszkalnych jest, ot co
(2025.04.30)
Powrót do komentarzy