UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Bogacz z Nowogrodzkiej - jakżeś taki bogacz to czemu nie latasz dronem? tylko jakoś tego audi tam nie widać?
@Bogacz z Nowogrodzkiej - jakżeś taki bogacz to czemu nie latasz dronem? tylko jakoś tego audi tam nie widać?