UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z głupim nie mam o dyskutować. Osiedle bardzo duże, brak chodnika a mnóstwo dzieci porusza się do komunikacji miejskiej i do szkół. Bardzo potrzebna inwestycja dla bezpieczeństwa dość sporej grupy Elblążan.

Bieland