Wybrany wątek opinii
Moje nowe, drogie Audi, na pięknych dużych felgach już się nie może doczekać równiutkiego, nowego asfaltu.
Do moderacji
Odpowiedz
11
7
@Bogacz z Nowogrodzkiej - jakżeś taki bogacz to czemu nie latasz dronem? tylko jakoś tego audi tam nie widać?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1