Wybrany wątek opinii
Tam trzeba było basen wybudować, a nie osiedle
Do moderacji
Odpowiedz
1
6
Basen już jest zniszczony jak wiemy. Kolejny niepotrzebny.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2