UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie gadać tyle, nie pisać, tylko brać się do roboty, forsa jest a ci dalej mielą ozorami juz od 2023,... mamy już 2025 r. - róbcie raz a porządnie, a nie.. może dołożymy kilka parkingów a to znowu coś przeprojektować, ci ulepszacze to są notoryczni spowalniacze- wygląda to tak jakby ich pensje od tego zależały, a może to I słuszny trop, bo im dłużej przy żłobie, tym więcej pobranych pensji.

???.!

Anuluj