UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta ulica to jakieś nieporozumienie. Faktycznie słuszne są pretencję elblążan że sponsorują bogatym ulicę nie mając nic w zamian.
Ta ulica to jakieś nieporozumienie. Faktycznie słuszne są pretencję elblążan że sponsorują bogatym ulicę nie mając nic w zamian.