Wybrany wątek opinii
My biedaki mamy sponsorować ulice i parking bogaczom z domków
Do moderacji
Odpowiedz
52
24
Biedaki nie będą sponsorować niczego, dlaczegoś biedny? Boś głupi. Twój wpis jednoznacznie tego dowodzi.
Do moderacji
Odpowiedz
12
34
Nikt Ci nie bronił zostać bogatym i kupić tam sobie domek (który z resztą nie jest żadnym wyznacznikiem luksusu).
Do moderacji
Odpowiedz
11
32
a ulice u siebie przed budynkiem masz ?? miejsca parkingowe przy ulicy są ?? Ktoś jeszcze biedniejszy Ci to "sponsorował" ?? Naucz się życia w społeczeństwie.
Do moderacji
Odpowiedz
24
25
A co zdziwiony ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Do szkoły trzeba było chodzić. Wykształcić się i zarabiać więcej. Teraz dupka szczypie bo Cię nie stać?
Do moderacji
Odpowiedz
0
2