Wybrany wątek opinii

My biedaki mamy sponsorować ulice i parking bogaczom z domków
(2025.04.15)
Biedaki nie będą sponsorować niczego, dlaczegoś biedny? Boś głupi. Twój wpis jednoznacznie tego dowodzi.
(2025.04.15)
Nikt Ci nie bronił zostać bogatym i kupić tam sobie domek (który z resztą nie jest żadnym wyznacznikiem luksusu).
KapitanSzyderca (2025.04.15)
a ulice u siebie przed budynkiem masz ?? miejsca parkingowe przy ulicy są ?? Ktoś jeszcze biedniejszy Ci to "sponsorował" ?? Naucz się życia w społeczeństwie.
okoniowaty (2025.04.15)
A co zdziwiony ?
(2025.04.16)
Do szkoły trzeba było chodzić. Wykształcić się i zarabiać więcej. Teraz dupka szczypie bo Cię nie stać?
Rampampam (2025.04.19)
Powrót do komentarzy