UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@KapitanSzyderca - Szeregowy, a Ty nie masz tam drogi? Nie jest odśnieżana przez Miasto? Standard Ci się lepszy marzy, co? To może przejdź z czapką po Sąsiadach i zróbcie ściepę, a nie od lat żebracie, żeby Wam podatnicy wybudowali drogę ekspresową!!! To się po prostu robi żenujące :(