UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pewnie!!! Panie Radny, proponuję jeszcze basen i małą siłownię oraz ogrodźmy cały teren, aby dziki Wam nie srały. P.S. To jest chore, że pseudodeweloperzy budują w środku pola, a potem my wszyscy musimy budować drogi!!!