UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widocznie tam jakieś pryncypały mieszkają, że miasto będzie budować im drogę w pierwszej kolejności. A naiwni elblążanie zapłacą za to ze swoich podatków.
Widocznie tam jakieś pryncypały mieszkają, że miasto będzie budować im drogę w pierwszej kolejności. A naiwni elblążanie zapłacą za to ze swoich podatków.