UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widocznie tam jakieś pryncypały mieszkają, że miasto będzie budować im drogę w pierwszej kolejności. A naiwni elblążanie zapłacą za to ze swoich podatków.


Anuluj