UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie gadać tyle, nie pisać, tylko brać się do roboty, forsa jest a ci dalej mielą ozorami juz od 2023,... mamy już 2025 r. - róbcie raz a porządnie, a nie.. może dołożymy kilka parkingów a to znowu coś przeprojektować, ci ulepszacze to są notoryczni spowalniacze- wygląda to tak jakby ich pensje od tego zależały, a może to I słuszny trop, bo im dłużej przy żłobie, tym więcej pobranych pensji.
???.!