UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie!!! Panie Radny, proponuję jeszcze basen i małą siłownię oraz ogrodźmy cały teren, aby dziki Wam nie srały. P.S. To jest chore, że pseudodeweloperzy budują w środku pola, a potem my wszyscy musimy budować drogi!!!


Anuluj